Koyuncuoğlu Şirketler Grubu Yükleniyor


HakkımızdaKoyuncuoğlu Şirketler Topluluğu 1947 yılından günümüze ülke ekonomisine ve istihdamına katkı sağlamaktadır. 1950’li yıllarda kerestecilik ile başlayan yolculuk, 1960’lı yıllara doğru kereste fabrikasının kurulmasıyla taçlandırmıştır. Ardından 1978 yılında Isparta’daki kaplama fabrikasının kurulması, 1980 yılında İstanbul’da merkez depo açılmasına neden olmuştur. Koyuncuoğlu Türkiye’nin ilk anonim sunta fabrikalarından olan SETAŞ Sunta’nın en büyük ortağı olarak kurulmasını teşvik etmiş ve günümüze kadar işletilmesini sağlamıştır. Hızla büyümeye devam eden firma, 1985 yılında sektördeki talepleri daha iyi karşılayabilmek adına İzmir Bornova’da Ege Bölge satış deposunu faaliyete sokmuştur. İzmir deponun ardından Kocaeli’nin Gebze ilçesinde 20.000 m2 alan üzerinde hizmet veren, çoğunluğu yurtdışından deniz, tren ve karayolu ile orman ürünlerinin depolandığı bir depo açılmıştır.

Ekonomi ve istihdam anlamında ciddi atılımlar kaydeden Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu, ahşap ve ağaç sektöründeki tecrübesini farklı sektörlere de yansıtmaya karar vermiştir. Yapı market, İnşaat, Akaryakıt, Anne ve Bebek Sektörü, Sigortacılık, Denizcilik ve E-Ticaret sektöründeki girişimleri ile hızlı büyümesini devam ettirmiştir.

Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu’nun temel değerlerini sıralayacak olursak; Güvenilirlik, Şeffaflık, Vefalı Olmak, Topluma ve Çevreye Duyarlılık, İnsan Odaklı Olmak ve Bilgiye Öncelik vermektir.

Tüm yatırımlarında bu ilkeler doğrultusunda hizmet veren Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerini karşılayıp, müşteri memnuniyetini sağlamak ve firma sadakati yaratmayı hedeflemektedir.

Her geçen gün bünyesindeki yatırımları geliştirmeyi hedeflemekte ve farklı sektörlerde de yatırım ve istihdam yaratma üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.