Koyuncuoğlu Şirketler Grubu Yükleniyor


GizlilikKOYUNCUOĞLU A.Ş. Web’de geçirdiğiniz süreyi en güvenli ve rahat şekilde tamamlamanız amacıyla gerekli ortamı sunmak için çalışmaktadır. Bu sebeple KOYUNCUOĞLU A.Ş. 'nin kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken izlediği prensipler aşağıda sıralanmıştır:

Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi KOYUNCUOĞLU A.Ş. Kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini KOYUNCUOĞLU A.Ş. ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece KOYUNCUOĞLU A.Ş. veri tabanında bulunmaktadır. KOYUNCUOĞLU A.Ş.'deki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler.

KOYUNCUOĞLU A.Ş. Kullanıcıları, paylaşılmış olan bilgilerin geçerliliği, değiştirilen yeni bilgiler hem KOYUNCUOĞLU A.Ş., hem de KOYUNCUOĞLU A.Ş. 'nin diğer e-posta, anında mesajlaşma gibi online hizmetleri için geçerlidir.

Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması KOYUNCUOĞLU A.Ş., kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

Bilgilerinizin Paylaşımı KOYUNCUOĞLU A.Ş., kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında online işlemleriniz sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da KOYUNCUOĞLU A.Ş. tarafından paylaşılmamaktadır. KOYUNCUOĞLU A.Ş., kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve KOYUNCUOĞLU A.Ş. kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen KOYUNCUOĞLU A.Ş. veri tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır. KOYUNCUOĞLU A.Ş., kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

1- Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,

2- KOYUNCUOĞLU A.Ş.'nin kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,

3- Kullanıcının, KOYUNCUOĞLU A.Ş.'den talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,

4- Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,

5- Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.

Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek KOYUNCUOĞLU A.Ş. portalındaki online aktivite, gerekse KOYUNCUOĞLU A.Ş.'ne bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer online faaliyetler olsun sadece KOYUNCUOĞLU A.Ş. tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine KOYUNCUOĞLU A.Ş. aracılığıyla size ulaştırılmaktadır.

KOYUNCUOĞLU A.Ş. şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. KOYUNCUOĞLU A.Ş., yukarıda yeralan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

"KOYUNCUOĞLU A.Ş. web sitesi" veya "Web Sitesi"; KOYUNCUOĞLU A.Ş.'ne ait tüm ana ve alt web siteleri anlamını taşımaktadır.

Lütfen KOYUNCUOĞLU A.Ş. web sitesini kullanmadan önce aşağıdaki kullanım şartlarını okuyunuz. Bazı alt web sitelerimiz için ek kullanım şartları genel kullanım şartlarıyla beraber geçerlidir.