Koyuncuoğlu Şirketler Grubu Yükleniyor


Ürünlerimiz

İnşaatlık Kereste
Doğramalık Kereste
Tomruk

İnşaatlık KeresteKereste; tomrukların boyuna biçilmesiyle elde edilen marangozluk ve inşaatlık ahşap profildir.

İnşaatlık Kereste
İnşaatlarda kalıp malzemesi olarak ve çatı konstrüksiyonlarında kullanılan kereste türüdür.

Yerli İnşaatlık Kereste
Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden alınan tomruklar, Kütahya Simav fabrkamızda mamül kereste haline dönüştürülerek tüm Türkiye'ye sevkiyatı sağlanmaktadır.

Kullanılan Ağaç Türleri:
Ladin, Göknar, Kızılçam, Karaçam, Sarıçam.

Ukrayna Menşeli İnşaatlık Kereste
Ukrayna'nın çeşitli bölgelerinde ki kereste fabrikalarında üretilen inşaatlık ve doğramalık keresteler, nehir tibi gemilerle Karadeniz üzerinden Gebze limanlarına sevk edildikten sonra, Gebze ve Pendik depolarımız aracılığla tüm Türkiye'ye dağıtılmaktadır.

Doğramalık KeresteBulgaristan’ın çeşitli bölgelerindeki kereste fabrikalarında üretilen Bulgaristan menşeli inşaatlık ve doğramalık keresteler, karayolu üzerinden müşterilerimize ve depolarımıza sevk edilmektedir..

Rusya Menşeli Doğramalık Kereste
Rusya’nın Sibirya ve Arkhangelsk bölgelerindeki çeşitli fabrikalarda üretilen yumuşak hamuruyla ve kalitesiyle ön plana çıkan doğramalık kereste türüdür.

İskandinav Menşeli Doğramalık Kereste
İskandinavya’nın çeşitli bölgelerindeki entegre tesislerde üretilen doğramalık ve tahta grubu keresteler, konteyner vasıtasıyla müşterilerimize ve depolarımıza sevk edilmektedir.


Tomrukİnşaatlık ve doğramalık kereste üretiminde kullanılmak üzere düzenli olarak Ukrayna’dan volgabat tipi gemilerle ithal edilen tomruklarımızın gümrüklenmesi Gebze/Dilovası limanlarında gerçekleşmektedir. İthal tomruklar buradan, öncelikle Gebze depomuza, sonra da Türkiye’nin çeşitli yerlerindeki müşterilerimize sevk edilmektedir.